Výsledky 2. Bratislavskej ligy - skupiny C 2005 - 2006, Independiente
Kolo Súper Výsledok Po polčase Body V tabuľke Komentár Góly (asistencie)
1. Independiente : ŠK Engerau 4:3 3:1 3 5 Hneď na úvod sezóny nám žreb prisúdil zdatného súpera ŠK Engerau, ktorý v minulej sezóne vypadol z 1. Bratislavskej ligy a v 2C lige určite nechce zostať viac než jeden rok. Napriek tomu sme boli celý zápas lepším mužstvom. V druhom polčase sme vyhrávali už pomerne jasne, 4:1. V závere sme však o svoje prvé víťazstvo v sezóne mohli prísť, keď súper vyvinul veľký tlak a znížil na 4:3. Štvrtý gól však už dať nedokázal, takže radosť po zápase bola na našej strane. K víťazstvu nám určite pomol aj fakt, že sme pred začiatkom sezóny odohrali niekoľko kvalitných prípravných zápasov.
2. Independiente : ŠK Nepočujúci 3:4 0:2 3 10 Spočiatku to vyzeralo na vyrovnaný duel s minimom gólov. Po dvoch chybách v obrane sme však v polčase prehrávali 0:2. V druhom polčase mali viac šancí Nepočujúci, podržal nás však Fero. Ku koncu zápasu sme dokázali upraviť na 2:3, k záverečnému tlaku však nedošlo, pretože nás zabrzdilo vylúčenie Miša a 2-minútová oslabovka, ktorú Nepočujúci využili na víťazný štvrtý gól. Veľmi nespokojný sme boli s výkonom rozhodcov - Polatseka a Kyselicu.
3. Independiente : Kappa team "B" 3:3 1:2 4 9 Prvý polčas sme začali akosi rozpačito, slabo sme sa pohybovali a zle sme si nahrávali. Dostali sme hlúpy gól a do polčasu sme ešte stihli vyrovnať a opat inkasovať, takže sme po prvej polovičke prehrávali 1:2. Druhý polčas bol z našej strany lepší, vytvorili sme si niekoľko šancí, dve z nich skončili na konštrukcii súperovej bránky, dve akcie nam však vyšli na výbornú, a tak sme vyhrávali 3:2. V závere zápasu sme sa snažili zo vsetkých síl výsledok udržat, prejavila sa však únava, pretože sme boli len piati hráči v poli a v poslednej minúte sme inkasovali. Objektívne však treba povedať, že remíza je pre obe mužstvá spravodlivá. Za hráča zápasu sme si zvolili nášho brankára Fera. V zostave nam chýbal Mišo Kováč, ktorý za červenú kartu, ktorú dostal v zápase s Nepočujúcimi, dostal jeden zápas stop.
4. Independiente : Rosenheim 04 6:2 3:0 7 5 Na začiatku prvého polčasu sme z mierneho tlaku vyťažili 3 góly. Po treťom z nich (v 8. minúte) si súper vzal oddychový čas a po ňom sa už v prvom polčase nič dôležité nestalo. Na začiatku druhého polčasu prejavil súper snahu o zvrat, podarilo sa mu však streliť len jeden gól a s pripúdajúcimi minútami začínalo byť jasné, kto získa body. V zápase sme sa prispôsobili tempu a hre súpera a nebyť toho, mohli sme dnes streliť určite viac gólov. Za hviezdu zápasu sme zvolili Vlada, ktorý k hetriku pridal aj jednu asistenciu. 1.Kaiser (Mlynarovič),    2.Šimko (Kaiser),        3.Mlynarovič (Brunner),    4.Mlynarovič (Molnár),   5.Kaiser (Kováč),           6.Mlynarovič (Kaiser)
5. Independiente : PDA Úder 4:8 1:4 7 8 Od začiatku zápasu mal náš súper navrch. Hral s väčšim nasadením a celý zápas bol o krok pred nami. Na koňa sme ho posadili my, našimi chybami v obrane, a keďže sa nám hra nedarila, nedokázali sme ani dotiahnúť jeho náskok. Tak ako sme strielali góly my, tak nás aj súper trestal za naše chyby v obrane, využíval rýchle protiútoky a stále si udržoval troj až štvorgólové vedenie. Za hviezdu zápasu sme zvolili Miša, ktorý nielen strelil 2 góly, ale bol aj jediný, kto sa v nasadení vyrovnal súperovi. 1.Kaiser (Mlynarovič),   2.Kováč (Kaiser),         3.Mlynarovič (Kollár),       4.Kováč (-)
6. Independiente : Kozmos 3:12 1:8 7 12 Keďže nám robí problém pokryť súperových hráčov, šikovný súper sa často dostával do prečíslení a svoje šance využíval. V 14. minúte, za stavu 1:5, po tom, ako sme si vzali oddychový čas, nastúpil do brány Otec. Ten však rovnako ako Fero dostával góly, ktoré neboli chyba jeho, ale obrany. A tak samozrejme ani on nedokázal zabrániť najvyššej prehre Independiente v tejto sezóne. 1.Kaiser (Mlynarovič),   2.Kaiser (Kolesár),            3.Molnár (-)
7. Independiente : Respo 8:4 6:2 10 7 Zápas sa začal v rýchlom tempe. Po 38 sekundách sme vyhrávali 1:0 a do konca 4 minúty to bolo už 2:2. Odvtedy, do konca polčasu sme však už strielali góly len my. Záver polčasu bol veľmi dôležitý. Podarilo sa nám v ňom totiž streliť 2 zlepené góly a odpútať sa od súpera. V druhom polčase sa hra vyrovnala, chvíľu sme sa hľadali a keď dal súper v 28. minúte na 4:6, začali sme sa aj trochu obávať o výsledok. Znova sme však zabrali a súpera sme už k ďalším gólovým strelám nepustili. Naopak, sami sme súperovo konto zaťažili ďalšími dvomi gólmi. Za hviezdu zápasu sme zvolili Vlada, ktorý strelil 3 góly a na jeden ďalší nahral. 1.Kaiser (Mlynarovič),     2.Mlynarovič (Šimko),        3.Kováč (Kollár),             4.Mlynarovič (Brunner), 5.Sklenárik (Kováč),         6.Kaiser (Sklenárik),         7.Mlynarovič (Sklenárik), 8.Kollár (Kaiser)
8. Independiente : HSP B. Hemerhoidi 6:4 4:0 13 6 Stáva sa pravidlom, že naše zápasy bývajú veľmi nervózne. Celým zápasom sa niesli zákroky na a za hranicou pravidiel. V prvom polčase sme si veľmi rýchlo minuli dovolených 5 faulov a za stavu 1:0 pre nás, došlo pravdepodobne ku kľúčovému okamihu zápasu. Súper sa dožadoval po jednom zo zákrokov faulu, ten však rozhodcovia neodpískali a zaskočený súper dostal o niekoľko desiatok sekúnd gól na 2:0. Kým sa stihol spamätať, prišli ešte ďalšie 2 rýchle góly a tým sme si vypracovali rozhodujúci náskok. Potom síce po 6. faule kopal súper devinu, tú však Feri chytil. V druhom polčase súper skóre síce začal doťahovať, k vyrovnaniu sa však nedostal. Zápas sme hrali na dve štvorice, ktoré si pripísali diametrálne rozdielne štatistiky. Hviezdou zápasu nemôže byť nikto iný, ako strelec piatich gólov - Neger. 1.Kaiser (Mlynarovič),    2.Kaiser (-),                   3.Kaiser (Kolesár),       4.Kaiser (Šimko),         5.Kaiser (-),                 6.Mlynarovič (-)
9. Independiente : FC Horstrans 2:2 1:1 14 9 V zápase sme dva razy vyhrávali o gól, súper však vždy skóre dorovnal. Súper bol počas celého priebehu zápasu smerom vpred aktívnejší, nevedel si však poradiť s našou obranou, ktorá dnes zahrala skvele. Keď už bola obrana prekonaná, zachraňoval situáciu Feri a podarilo sa mu to mnohokrát. V hlasovaní o hviezdu zápasu vyhral o jeden hlas Cuci, ktorý strelil oba naše góly a raz zachraňoval našu bránu, keď bol už prekonaný aj Fero. Škoda dvoch nevyužitých šancí v závere oboch polčasov. Mohli sme vyhrať, remíza je však spravodlivejšia. 1.Šimko (-),                  2.Šimko (Šoltis)
10. Independiente : KSF Jokerit 4:3 4:2 17 8 Prvých 7 minút pravdepodobne rozhodlo o osude stretnutia. Po nich sme totiž vyhrávali 3:0 a zaskočený súper sa z tohto stavu len ťažko spamätával. V 13. Minúte sme vyhrávali 4:1 a odvtedy sme už góly ani nestrielali, ani sme na to nemali príliš veľa šancí. V 4. minúte druhého polčasu sa súper dotiahol na 3:4, našťastie sa mu však smerom dopredu nedarilo tak, ako by si predstavoval. Fero nás v bráne podržal a výslúžil si ocenenie hviezda zápasu. 1.Mlynarovič (Kolesár), 2.Šimko (Mlynarovič),      3.Kováč (Kolesár),         4.Mlynarovič (Šoltis)
11. Independiente : Vinerum Plumbum 7:6 3:3 20 5 Na každý náš gól v prvom polčase dokázal súper rýchlo odpovedať a o viac ako jeden gól sme neviedli. Na začiatku druhého polčasu sme sa dostali do vedenia 6:3. Asi sme sa však uspokojili s týmto náskokom a súper sa znova dotiahol. V posledných minútach sme rovnako ako aj v poslednom našom vzájomnom ligovom zápase s Vinerum opäť bránili jednogólové vedenie. Našťastie sme už nevyrobili žiadnu ďalšiu zbytočnú individúalnu chybu a pripísali sme si povinné 3 body. Za hviezdu zápasu sme zvolili Miša Škerka, ktorý pri svojom návrate strelil podobne ako aj Vlado (ten však o tom nevedel) hetrik. 1.Mlynarovič (Kováč)    2.Kováč (Mlynarovič),     3.Škerko (Šoltis),        4.Škerko (Molnár),        5.Škerko (Šimko),           6.Mlynarovič (Kolesár),   7.Mlynarovič (Šimko)
12. Independiente : Slovmatic FOFO Jun. 0:7 0:3 20 8 Prvý gól sme dostali už v prvej minúte. Potom sme tento stav dlho držali, nakoniec sa však od nás súper odtrhol a uštedril nám vysokú prehru. Náš súper lepšie behal a väčšinou sa hralo na našej polovici. Ak sme sa dostali do šance, tá zvačša skončila na konštrukcii brány. Keďže sme dnes boli všetci jaloví, nikto nezískal ocenenie hviezda zápasu.
13. Independiente : KSF Vinohrady 3:1 1:0 23 7 Na minulotýždňový debakel sme chceli rýchlo zabudnúť a odniesť si to mali Vinohrady. V minulých sezónach sme s týmto tímom veľa bodov nenazbierali a často nám strelili aj veľa gólov, takže motiváciu sme mali veľkú. Zápas sa pre nás začal dobre, už v prvých minútach sme po chybe súperovho brankára vyhrávali gólom Miša Kováča 1:0. Prvý polčas sa hral v miernom tempe a aj napriek niektorým dobrým šanciam sme gól už nedali, avšak ani nedostali. V druhom polčase sa tempo hry zrýchlilo a hra sa pritvrdila. Chceli sme streliť druhý gól a získať tak upokojujúci náskok, vznikali však trhliny v našej obrane, ktoré ale náš súper vďaka jalovej koncovke nedokázal potrestať. Potom prišli chvíle Vladka a Škera a tesne pred koncom zápasu bolo rozhodnuté. Ferimu, ktorý sa stal aj hviezdou zápasu, sa však prvé čisté konto v kariére nepodarilo vychytať, pretože súper minútu a pol pred koncom zápasu skorigoval na konečných 3:1. 1.Kováč (Kolesár),       2.Mlynarovič (Šimko),       3.Molnár (-)
14. Independiente : Inter FC 4:7 1:4 23 8 Súper od začiatku vsadil len na hru smerom dozadu a cez jeho pozornú obranu sme sa akosi nevedeli presadiť. Napriek tomu, že mu chýbali dvaja najlepší hráči, vypracoval si náskok a ten už potom poľahky kontroloval. Kontroval z rýchlych protiútokov a keďže nikto z nás nijak výnimočne nezahral, prehrali sme. 1.Šoltis (Škerko),          2.Šimko (Mlynarovič),      3.Mlynarovič (Molnár),   4.Škerko (Molnár)
15. Independiente : Kofola Ž 1985 4:4 0:3 24 8 V nervóznom úvode sme 2-krát inkasovali a cez polčas sme prehrávali už 0:3. To však bolo v poriadku, pretože to bolo presne podľa Mišovho plánu a v druhom polčase sme zavelili k obratu. Na začiatku 2. polčasu to na obrat nevyzeralo, ale potom sa nám v krátkom čase podarilo vyrovnať na 3:3. Súper nám potom ešte raz utiekol na 4:3, ale Vlado svojim druhým gólom v zápase vyrovnal. Pripísal si tak GTG a bol po zápase zvolený aj za hviezdu zápasu. Ak by sme hrali ešte ďalších 5 minút, verím, že by si niekto z nášho mužstva pripísal aj GWG. Bola by to zaslúžená odmena za druhopolčasovú snahu. 1.Škerko (Brunner),      2.Mlynarovič (Molnár),    3.Šimko (Škerko),        4.Mlynarovič (Škerko)
16. Independiente : ŠK Engerau 3:3 1:2 25 8 Proti tabuľkovo horšiemu tímu sme si robili zálusk na 3 body. Zápas sa hral v prvom polčase vo veľmi pomalom tempe. Loptu sme mali prevažne vo svojej moci, viazla však kombinácia a naše pokusy o streľbu boli veľmi nepresné. Súper z ojedinelých útokov stihol do polčasu streliť dva góly, my z našich šancí len jeden, a tak bol polčasový výsledok 1-2 v náš neprospech. V druhom polčase sa tempo hry zrýchlilo a hralo sa len na jednu bránu. Po úpornej snahe sa nám podarilo vyrovnať. A potom prišla chvíla Miša Kováča, ktory málo vídanou strelou vymietol šibenicu, žial našej brány. Do konca zápasu sme stihli už len vyrovnať na konečných 3-3. Možno však povedať, že sme v tomto zápase stratili 2 body. Za hviezdu zápasu bol vyhlásený Škero, autor hetriku. 1.Škerko (-),                 2.Škerko (Bobula),       3.Škerko (Molnár)
17. Independiente : ŠK Nepočujúci 3:5 2:3 25 8 Začiatok nám vyšiel a vyhrávali sme už 2:0. Potom nás však súper často prečísloval a hrozil najmä z protiútokov traja na dvoch. Ešte do polčasu otočil skóre a v druhom polčase si svoj náskok zvýšil. Gól na 3:5 prišiel necelé 2 minúty pred koncom. Skúsili sme na chvíľu aj hru bez brankára, na zvrat však už nebol čas. Prehrali sme šiesty zápas v rade a nevyhrali sme v posledných deviatich. (tento zápas sme dohrávali v 22. kole) 1.Sklenárik (Škerko),     2.Mlynarovič (Bobula),   3.Sklenárik (Mlynarovič)
18. Independiente : Semic "D" 3:6 1:3 25 8 Už po 10 minútach sme prehrávali 0:3. V ďalšom priebehu sme  si snahou zaslúžili dotiahnuť, ale po zbytočných chybách v obrane sa nám súper vzďaloval. Keďže sme boli v útoku málo efektívny, už sme sa na súpera nedotiahli a zápas prehrali. Škoda, pretože súper nič výnimočné nepredviedol. 1.Škerko (Sklenárik),   2.Mlynarovič (Škerko),   3.Sklenárik (Šoltis)
19. Independiente : Rosenheim 04 3:9 0:4 25 8 V prvých 10 minútach to vyzeralo na vyrovnané stretnutie. Potom sme však vyrobili chyby v obrane a tie súper potrestal. V celom zápase viazol prechod z obrany do útoku a len málokrát sa nám podarilo dobre si prihrať. Tak ako súper strielal góly, rástla jeho chuť a nasadenie a prehlbovala sa naša odovzdanosť a bezmocnosť. Súperovi stačilo pozorne brániť a vyrážať do protiútokov. Výsledkom je katastrofálny výsledok s mužstvom, s ktorým sme chceli bodovať naplno. 1.Šimko (Mlynarovič),   2.Kolesár (Molnár),       3.Škerko (Šimko)
20. Independiente : PDA Úder 2:6 0:2 25 9 Po vyrovnanom úvode nás zlomili 2 góly z prečíslení. Koki síce strelil na začiatku druhého polčasu kontaktný gól, po ďalších chybách sa nám však súper už gólovo vzdialil. Škero potom ešte strelil z polovice ihriska gól na 2:4, to bolo však z našej strany všetko. Posledných 10 minút sa už hralo z našej strany len v tréningovom tempe. 1.Kollár (Škerko),        2.Škerko (Mlynarovič)
21. Independiente : Kozmos 3:12 2:5 25 10 V zápase s Kozmosom sme velké oči nemali. Napriek tomu sme sa snažili uhrať slušný výsledok, najmä zodpovednou hrou smerom dozadu. Predsavzatia sme však plnili len prvých 5 minút. Za stavu 2:0 pre nás to vyzeralo fajn, ale neskôr už bol jednoznačne lepší súper. Vďaka skúsenostiam a šikovnosti 2-3 hráčov nás deklasoval vysoko 3:12. Hviezdou zápasu si nezaslúžil byť nikto.
22. Independiente : Respo 2:5 1:1 25 10 V prvom polčase bola hra vyrovnaná, súper viedol 1:0 a my sme vyrovnali. V druhom polčase to vyzeralo, že každý ďalší gól môže rozhodnúť o víťazovi stretnutia. Podarilo sa nám streliť gól na 2:1, niekoľko ďalších príležitostí sme však nevyužili a to sa nám vypomstilo. Súper vyrovnal a strelil gól na 3:2. Z tohto vývoja sme sa nejak nedokázali spamätať a dostali sme aj ďalšie góly. Priebeh zápasu bol vyrovnaný, rozhodla však efektivita v koncovke. 1.Bobula (Škerko),        2.Sklenárik (Brunner)
23. Independiente : HSP B. Hemerhoidi 10:2 4:2 28 10 V zápase proti predposlednému tímu tabuľky sme chceli bezpodmienečne prelomiť sériu prehier ziskom všetkých bodov. Súper prišiel na zápas s oklieštenou zostavou, čo sa odrazlo aj na jeho výkone. Pomerne rýchlo sme vyhrávali 3:0, polčasový výsledok bol 4:2 v náš prospech. Do druhého polčasu súper nastúpil len v trojici, keďže sa im jeden z hráčov zranil. To sme využili na strelenie šiestich gólov a zápas sme vyhrali jednoznačne 10:2. S výkonom však spokojný byť opäť nemôžme. Súper bol v druhom polčase súci na viac gólov ako na šesť. Hviezdami zápasu sú Vladko a Škero.
24. Independiente : FC Horstrans 1:6 0:3 28 10 V prvom polčase si súper vypracoval 3-gólový náskok, ku ktorému mu pomohli aj rozhodcovia. Tí nechali rozohrať súperovho brankára vtedy, keď všetci očakávali, že budeme kopať roh. Súper pozorne bránil a v útoku bol nebezpečný. Nebyť niekoľkých tyčiek, bol by strelil viac ako 6 gólov. Náš čestný úspech zaznamenal Vlado 12 sekúnd pred koncom po tom, čo náš kapitán príkladne zabojoval v strede ihriska. 1.Mlynarovič (Molnár)
25. Independiente : KSF Jokerit 2:6 1:3 28 11 Independiente tentokrát neodohralo zlý zápas, aj keď naša prehra je jednoznačná. Snažili sme sa pozorne brániť, keďže sa zdá, že meritom úspechu v tejto lige je najmä dôrazná a nepriepustná obrana s dobrým brankárom. Zaostali sme však v útočnej fáze, pretože sme získané lopty nevedeli vhodne rozohrať a prekvapiť tak protivníka. Naopak, náš súper vsadil v útočení na jednoduchú a zároveň veľmi účinnú taktiku, s ktorou slávil úspech a získal tak očakávané tri body. 1.Mlynarovič (Škerko)    2.Šimko (Bobula)
26. Independiente : Vinerum Plumbum 3:2 2:1 31 10 Celý zápas bol veľmi opatrný a obidve mužstvá sa snažili najmä nedostávať zbytočné góly. Priebeh zápasu bol vyrovnaný, no v druhom polčase sme strelili gól na 3:1, po ktorom sme sa od súpera odpútali. Ten dokázal pol minúty pred koncom ešte streliť gól na 3:2, víťazstvo sme si však už vziať nenechali. Nikto z nás nepodal výnimočný výkon a preto sme nevolili ani hviezdu zápasu. 1.Molnár (Šoltis),          2.Mlynarovič (Škerko),      3.Škerko (Mlynarovič)
27. Independiente : Slovmatic FOFO Jun. 3:12 2:6 31 10 Po úvodných minútach to vyzeralo na vyrovnaný zápas. Vedeli sme sa dostať do šance a tieto šance aj využiť. Približne v 13. minúte prvého polčasu sme držali dobrý výsledok 2:2. Prejavila sa však neúčasť viacerých našich hráčov. Rýchlo nám ubúdali sily, čo súper využil a po polčase už viedol 6:2. Druhý polčas sme už vlastne nič neukázali a súper poľahky priviedol zápas do víťazného konca. Ak by sme sa však mohli proti súperovi postaviť v plnej sile, zápas mohol skončiť úplne inak ... 1.Šimko (Molnár),         2.Škerko (Kolesár),        3.Škerko (Bobula)
28. Independiente : KSF Vinohrady 11:3 2:3 34 10 Dosiahli sme 10 víťazstvo v sezóne. O ňom rozhodol druhý polčas, ktorý sme vyhrali 9:0. Napriek tomu, že sme boli len šiesti a Šano s Vladkom pre zranenia odohrali len po 18 minút, mali sme dostatok síl a schuti sme si zahrali. Gólovo sa presadili všetci hráči. Hviezdami zápasu boli zvolení hráči Kolesár a Škerko. 1.Mlynarovič (Kolesár),   2.Šimko (Brunner),              3.Škerko (Kolesár),       4.Kollár (Šimko),         5.Škerko (Brunner),     6.Kollár (-),                      7.Škerko (-),                     8.Mlynarovič (Šimko),    9.Mlynarovič (Šimko), 10.Kolesár (Škerko),        11.Molnár (Škerko)
29. Independiente : Inter FC 3:11 0:8 34 10 Absolútne nám, nevyšiel úvod zápasu a keď sme po necelých desiatich minútach prehrávali 0:5, všetci tušili, že je rozhodnuté. Keďže sme dostali do polčasu ešte ďalšie 3 góly, v druhom polčase sa už len dohrávalo. 1.Škerko (Kollár),         2.Mlynarovič (Škerko),     3.Šimko (Mlynarovič)
30. Independiente : Kofola Ž 1985 5:9 2:2 34 10 Zápas bol vyrovnaný a až do 15. minúty druhého polčasu neviedlo žiadne mužstvo o viac ako gól. Za stavu 4:3 v náš prospech sme inkasovali 3 zlepené góly, ktoré nás položili a na ktoré sme už odpovedať v zostávajúcich piatich minútach nedokázali. Škoda, pretože sme určite neboli slabším mužstvom. 1.Mlynarovič (Kolesár), 2.Kolesár (Kollár),         3.Mlynarovič (Škerko),       4.Škerko (Bobula),        5.Škerko (Šimko)
Výsledky v bratislavskom pohári 2005 - 2006, Independiente
  Independiente : MFP 3:9 2:5     Začiatok zápasu nám nevyšiel a už v 20. sekunde sme prehrávali 0:1. Súper postupne pridal ďalšie góly a za stavu 0:3 sa nám podarilo ešte znížiť na 2:3. To bolo ale z našej strany od vtedy nadlho všetko a góly strielal len súper. Za hviezdu zápasu zvolila Zuzka Negra. 1.Kolesár (Kaiser),        2.Kaiser (-),                  3.Šimko (Mlynarovič)